Top 10 meerkampen

In de afgelopen veertien edities zijn er indrukwekkende prestaties neergezet door verschillende atleten. Een overzicht van de 10 beste noteringen per categorie tijdens de Keistad Meerkampen.

De 10 beste puntentotalen sinds 2005
Mannen
1. Osman Muskwe Groot-Brittannië 7597 ptn 2015
2. Nout Wardenburg AV’34 6835 ptn 2018
3. Ronald Meijer Altis 6743 ptn 2007
4. Robin Coops Hellas 6529 ptn 2013
5. Geoffrey van Dipten AAV’36 6529 ptn 2015
6 Steven Eleonora ARV Ilion 6521 ptn 2016
7. Jasper van den Wittenboer De Keien 6506 ptn 2008
8. Bas Markies AV’34 6437 ptn 2012
9. Marc de Vries Zaanland 6436 ptn 2006
10. Trystan de Weerdt AAV’36 6391 ptn 2018
Jongens A
1. Lauri Hulleman Daventria 7037 ptn 2018
2. Lucas van Klaveren ARV Ilion 6695 ptn 2017
3. Paul Groen GAC Hilversum 6613 ptn 2008
4. Justin Kraaijenbrink ARV Ilion 6545 ptn 2015
5. Tobias Bakx TION 6510 ptn 2016
6. Nout Wardenburg AV’34 6498 ptn 2015
7. Robin Coops Hellas 6411 ptn 2009
8. Stefan van Lieshout Lopersgroep Deurne 6387 ptn 2006
9. Jasper van den Wittenboer De Keien 6380 ptn 2005
10. Joppe Stokvis Altis 6378 ptn 2017
Jongens B (10-kamp, vanaf 2014)
1. Marnix Kolkman Edam 6965 ptn 2018
2. Ituah Enahoro AV’34 6753 ptn 2014
3. Léon Mak De Gemzen 6644 ptn 2017
4. Lauri Hulleman AV’34 6610 ptn 2016
5. Sven Jansons Altis 6534 ptn 2017
6. Scott Boon Flevo Delta 6477 ptn 2016
7. Sven Roosen Eindhoven Atletiek 6343 ptn 2017
8. Lucas van Klaveren ARV Ilion 6321 ptn 2016
9. Joppe Stokvis Triathlon 6306 ptn 2016
10. Lars Woudenberg AV’34 6153 ptn 2016
Jongens B (9-kamp, t/m 2013)
1. Patrick Cronie Passaat 5750 ptn 2006
2. Thierry Kruithof KAV Holland 5738 ptn 2008
3. Marius Kranendonk Typhoon 5727 ptn 2005
4 Stefan van Lieshout Lopersgroep Deurne 5712 ptn 2005
5. Robin Coops Hellas 5550 ptn 2007
6. Jesper Arts Lopersgroep Deurne 5533 ptn 2009
7. Lex Mens PAC 5486 ptn 2011
8. Daniël Lam Phanos 5455 ptn 2011
9. Wik Breure Pijnenburg 5404 ptn 2009
10. Timo Looijen Zaanland 5382 ptn 2011
Vrouwen
1. Emma Oosterwegel Daventria 5773 ptn 2018
2. Eva van der Poel De Spartaan 4828 ptn 2010
3. Iris de Ruiter (MA) AV’23 4811 ptn 2016
4. Samyre Wieles Typhoon 4751 ptn 2017
5. Linda van de Lagemaat AV’34 4693 ptn 2011
6. Lena Kater (MA) PEC 1910 4666 ptn 2017
7. Maruska Eduarda Rotterdam Atletiek 4631 ptn 2018
8. Eva Tetteroo (MA) Olympus’70 4598 ptn 2015
9. Nadine de Goede Altis 4573 ptn 2006
10. Laura Molenaar Gouda 4560 ptn 2006
Meisjes A
1. Iris de Ruiter AV’23 4811 ptn 2016
2. Lena Kater PEC 1910 4666 ptn 2017
3. Eva Tetteroo Olympus’70 4598 ptn 2015
4. Amanda Spiljard Attila 4550 ptn 2007
5. Brenda Baar GAC Hilversum 4414 ptn 2005
6. Lisanne Brouwer Flevo Delta 4409 ptn 2018
7. Mirte List GAC Hilversum 4349 ptn 2005
8. Maruska Eduarda Rotterdam Atletiek 4346 ptn (w) 2010
9. Kirsten van Bokhorst GAC Hilversum 4264 ptn 2006
10. Katja Slangewal Altis 4249 ptn 2013
Meisjes B
1. Suzanne de Sevren Jacquet Isala’96 5146 ptn 2006
2. Emma Oosterwegel Daventria 4997 ptn 2015
3. Amy Hasselton Spado 4975 ptn 2018
4. Sophia Mulder AV’34 4795 ptn 2018
5. Lisanne Schoonebeek Lycurgus 4721 ptn 2016
6. Jackie van Splunteren Zaanland 4646 ptn 2009
7. Britta de Haan Clytoneus 4607 ptn 2015
8. Amanda Spiljard Attila 4595 ptn 2006
9. Esther van de Lycke AV’23 4592 ptn 2006
10. Ellen van der Veer Hellas 4572 ptn 2007