Uitslagen Keistad Meerkampen

Onderstaand alle podiumplaatsen vanaf onze eerste editie in 2005. In de PDF’s zijn de complete uitslagen te vinden.

De informatie en nieuwsberichten over de edities van de voorgaande jaren bekijk je op de pagina over de vorige edities.

Uitslagen 2019, (download PDF)
Mannen
1. Sam Talbot Groot-Brittannië 6724 ptn
2. Trystan de Weerdt AAV’36 6426 ptn
3. Koen Koenders Prins Hendrik 6251 ptn
Jongens A
1. Lars van Vught Altis 5802 ptn
2. Melle van der Stoel AV’34 5252 ptn
3. Floris Brinkman AV’34 5178 ptn
Jongens B
1. Rens de Graauw Prins Hendrik 5928 ptn
2. Floris Nolet Prins Hendrik 5897 ptn
3. Jasper Meijerink AV’34 5653 ptn
Vrouwen
1. Chanté Samuel Phanos 4827 ptn
2. Samyre Wieles Altis 4733 ptn
3. Lisanne Brouwer Flevo Delta 4200 ptn
Meisjes A
1. Amy Hasselton Spado 4765 ptn
2. Fleur van der Linden Prins Hendrik 4415 ptn
3. Denise Jacobs Scopias 4298 ptn
Meisjes B
1. Sophia Mulder Spado 4873 ptn
2. Bente van der Stoel AV’34 4464 ptn
3. Anne Knijnenburg Oss’78 4342 ptn
Uitslagen 2018, (download PDF)
Mannen
1. Nout Wardenburg AV’34 6835 ptn
2. Trystan de Weerdt AAV’36 6391 ptn
3. Jesper Peterse Trias 6221 ptn
Jongens A
1. Lauri Hulleman Daventria 7037 ptn
2. Jaap van Zevenbergen Fortuna 6053 ptn
3. Bjorn Sloot Atletico’73 5875 ptn
Jongens B
1. Marnix Kolkman Edam 6965 ptn
2. Benjamin Coolen Haag Atletiek 6061 ptn
3. Marten Prince Altis 5592 ptn
Vrouwen
1. Emma Oosterwegel Daventria 5773 ptn
2. Iris de Ruiter AV’23 4810 ptn
3. Maruska Eduarda Rotterdam Atletiek 4631 ptn
Meisjes A
1. Lisanne Brouwer Flevo Delta 4409 ptn
2. Joyce Kraaijenbrink AV’47 3482 ptn
3. Tessa de Ruiter AV’23 3424 ptn
Meisjes B
1. Amy Hasselton Spado 4975 ptn
2. Sophia Mulder AV’34 4795 ptn
3. Puck Harms GAC Hilversum 4541 ptn
Uitslagen 2017, (download PDF)
Mannen
1. Nout Wardenburg AV’34 5893 ptn
2. Dennis Coehoorn TION 5553 ptn
3. Jelger Elings WAV Tartletos 5167 ptn
Jongens A
1. Lucas van Klaveren ARV Ilion 6695 ptn
2. Joppe Stokvis Altis 6378 ptn
3. Arthur van Essen Altis 5422 ptn
Jongens B
1. Léon Mak De Gemzen 6644 ptn
2. Sven Jansons Altis 6534 ptn
3. Sven Roosen Eindhoven Atletiek 6343 ptn
Vrouwen
1. Samyre Wieles Typhoon 4751 ptn
2. Shardiela Eisden Rotterdam Atletiek 4076 ptn
3. Brenda Oosterbosch PEC 1910 4038 ptn
Meisjes A
1. Lena Kater PEC 1910 4666 ptn
2. Lisanne Brouwer Flevo Delta 4257 ptn
3. Daniëlle Spek AV’34 3839 ptn
Meisjes B
1. Femke Frijters DJA 4278 ptn
2. Denice Jacobs Scopias 3996 ptn
3. Anna Oosterwegel Daventria 3725 ptn
Uitslagen 2016, (download PDF)
Mannen
1. Steven Eleonora ARV Ilion 6521 ptn
2. Justin Kraaijenbrink ARV Ilion 6256 ptn
3. Ronald Kuin Daventria 5764 ptn
Jongens A
1. Tobias Bakx TION 6510 ptn
2. Jerome Brunink MPM 5750 ptn
3. Wouter Nieuwhof Ciko’66 5703 ptn
Jongens B
1. Lauri Hulleman AV’34 6610 ptn
2. Scott Boon Flevo Delta 6477 ptn
3. Léon Mak De Gemzen 6354 ptn
Vrouwen
1. Samyre Wieles Typhoon 4339 ptn
2. Anne-Lique Weeren Hellas 3907 ptn
3. Susanne van der Hoeven Phanos 3875 ptn
Meisjes A
1. Iris de Ruiter AV’23 4811 ptn
2. Lena Kater PEC 1910 4348 ptn
3. Joanny Loeffen ARV Ilion 3840 ptn
Meisjes B
1. Lisanne Schoonebeek Lycurgus 4721 ptn
2. Dhanique van de Kruisweg AV’34 4544 ptn
3. Danique de Haan AV’34 4330 ptn
Uitslagen 2015, (download PDF)
Mannen
1. Osman Muskwe Groot-Brittannië 7597 ptn
2. Geoffrey van Dipten AAV’36 6529 ptn
3. Kevin van de Wassenberg Athlos 5880 ptn
Jongens A
1. Justin Kraaijenbrink ARV Ilion 6545 ptn
2. Nout Wardenburg AV’34 6498 ptn
3. Fabian Verkaaik AAV’36 6327 ptn
Jongens B
1. Lauri Hulleman AV’34 6328 ptn
2. Scott Boon Flevo Delta 5741 ptn
3. Lars Woudenberg AV’34 5584 ptn
Vrouwen
1. Maruska Eduarda Rotterdam Atletiek 4560 ptn
2. Samyre Wieles Typhoon 4559 ptn
3. Janneke Berkhof Rotterdam Atletiek 3988 ptn
Meisjes A
1. Eva Tetteroo Olympus’70 4598 ptn
2. Jessy van Ee Altis 3989 ptn
3. Zyna van de Poel De Spartaan 3896 ptn
Meisjes B
1. Emma Oosterwegel Daventria 4997 ptn
2. Britta de Haan Clytoneus 4607 ptn
3. Dhanique van de Kruisweg AV’34 4543 ptn
Uitslagen 2014, (download PDF)
Mannen
1. Lars van der Pluym MPM 5989 ptn
2. Dennis Coehoorn TION 5401 ptn
3. Floris Heil AV’34 5137 ptn
Jongens A
1. Jeffrey Stokkel Flevo Delta 5940 ptn
2. Marius Wouters Triathlon 5155 ptn (w)
3. Gijs Langkamp Daventria 5039 ptn
Jongens B
1. Ituah Enahoro AV’34 6753 ptn
2. Markus Meekma Impala 6024 ptn
3. Nout Wardenburg AV’34 5782 ptn
Vrouwen
1. Femke Oude Ophuis PEC 1910 4318 ptn
2. Janneke Berkhof Rotterdam Atletiek 4164 ptn
3. Samyre Wieles Typhoon 3836 ptn
Meisjes A
1. Nikki Klarenbeek Pijnenburg 4164 ptn
2. Katja Slangewal Altis 4005 ptn
3. Marlou van Rooij Prins Hendrik 3894 ptn
Meisjes B
1. Emma Oosterwegel Daventria 4973 ptn
2. Benthe König Ciko’66 4502 ptn
3. Charida Righolt Athlos 3891 ptn
Uitslagen 2013, (download PDF)
Mannen
1. Robin Coops Hellas 6529 ptn
2. Lars van der Pluym MPM 6191 ptn
3. Bart van der Pasch MPM 5842 ptn
M35 Alex van Zutphen AAV’36 6636 ptn NR (6349)
M40 Lars Janssen Phoenix 6486 ptn NR (5886)
Jongens A
1. Daniël Lam Phanos 6040 ptn
2. Glenn Boessen Unitas 5579 ptn
3. Joris van Veen Gouda 5307 ptn
Jongens B
1. Wout Zijlstra Horror 5376 ptn
2. Duco Furda PEC 1910 5240 ptn
3. Niels Mijnsbergen AAV’36 5033 ptn
Vrouwen/MA
1. Femke Oude Ophuis PEC 1910 4324 ptn
2. Katja Slangewal (MA) Altis 4249 ptn
3. Marrit van Gelderen Heerenveen 4245 ptn
Meisjes B
1. Jessy van Ee Altis 4384 ptn
2. Melissa de Haan AV’34 4328 ptn
3. Eva Tetteroo Olympus’70 4199 ptn
Uitslagen 2012, (download PDF)
Mannen
1. Bas Markies AV’34 6437 ptn
2. Ronald Meijer Altis 6022 ptn
3. Lars van der Pluym MPM 5560 ptn
Jongens A
1. Alain van Tholl AV’23 6042 ptn
2. Daniël Lam Phanos 5925 ptn
3. Jelmer vd Sande Prins Hendrik 5881 ptn
Jongens B
1. Mathijs Dirks Voorschoten ’97 4584 ptn
2. Thierry Belt Triathlon 4325 ptn
3. Mark Grasmeijer AV’34 4255 ptn
Vrouwen
1. Femke Oude Ophuis MPM 3737 ptn
2. Yvonne Blok AAC 3617 ptn
3. Kirsten Huijgen Athlos 3548 ptn
Meisjes A
1. Jonneke Boere Gouda 3529 ptn
2. Hanneke Oosterwegel Daventria 3415 ptn
3. Lotte Oldenhave Prins Hendrik 3338 ptn
Meisjes B
1. Katja Slangewal Altis 4148 ptn
2. Lieke van den Brink AV’34 4094 ptn
3. Astrid van der Maas Gouda 3310 ptn
Uitslagen 2011, (download PDF)
Mannen
1. Lars vd Pluym MPM 5744 ptn (w)
2. Jerwin Pouwelse Ilion 5709 ptn (w)
3. Lennart Teunissen Altis 5453 ptn (w)
Jongens A
1. Ferry v Dipten Climax 6220 ptn (w)
2. Olaf vd Geest De Keien 5931 ptn
3. Jelmer vd Sande Prins Hendrik 5597 ptn
Jongens B
1. Lex Mens PAC 5486 ptn
2. Daniël Lam Phanos 5455 ptn
3. Timo Looijen Zaanland 5382 ptn
Vrouwen
1. Linda vd Lagemaat AV’34 4693 ptn
2. Femke Oude Ophuis MPM 4418 ptn
3. Sanne van der Velden Flevo Delta 4224 ptn
Meisjes A
1. Rochelle van Gulik Rotterdam Atletiek 3594 ptn
Meisjes B
1. Katja Slangewal Altis 4119 ptn
2. Nikki Klarenbeek Pijnenburg 3831 ptn
3. Sigrid van der Velden Flevo Delta 3625 ptn
Uitslagen 2010, (download PDF)
Mannen
1. Raimo Westerhof Athlos 5817 ptn
2. Lennart Teunissen Altis 5641 ptn
3. Mitchell Vereijken AVGM 5285 ptn
Jongens A
1. Stefan de Vries Altis 5638 ptn
2. Sam Kranse PAC 5444 ptn
3. Bas Huijben Attila 5289 ptn
Jongens B
1. Timo Looijen Zaanland 5200 ptn
2. Wesley Zschöttche Zaanland 5127 ptn
3. Luuk de Vos Rotterdam Atletiek 4950 ptn
Vrouwen
1. Eva van der Poel De Spartaan 4828 ptn
2. Femke Oude Ophuis MPM 4287 ptn
3. Moniek Stijvers GAC Hilversum 4013 ptn
Meisjes A
1. Maruska Eduarda Rotterdam Atletiek 4346 ptn (w)
2. Meruska Eduarda Rotterdam Atletiek 4154 ptn
3. Jetske Touw GAC Hilversum 3588 ptn
Meisjes B
1. Winne Vos Daventria 4419 ptn (w)
2. Rochelle van Gulik Rotterdam Atletiek 4059 ptn (w)
3. Mirthe Wiltink KAV Holland 3867 ptn
Uitslagen 2009, (download PDF)
Mannen
1. Justin Francois Groene Ster 6380 ptn
2. Ronald Meijer Altis 6087 ptn
3. Tim Mout Altis 5750 ptn
Jongens A
1. Robin Coops Hellas 6411 ptn
2. Randy van Geenen Almere’81 6243 ptn
3. Björn Vennema AAC 5495 ptn
Jongens B
1. Jesper Arts Lopersgroep Deurne 5533 ptn
2. Wik Breure Pijnenburg 5404 ptn
3. Wesley Zschöttche Zaanland 5128 ptn
Vrouwen
1. Eva van der Poel De Spartaan 4338 ptn
2. Anne Baar GAC Hilversum 3964 ptn
3. Grace vd Berg Almere’81 3924 ptn
Meisjes A
1. Sandra Kelder MPM 3243 ptn
Meisjes B
1. Jackie van Splunteren Zaanland 4646 ptn
2. Winne Vos Daventria 4555 ptn
3. Diede Fennema Sparta 3810 ptn
Uitslagen 2008, (download PDF)
Mannen
1. Jasper van den Wittenboer De Keien 6506 ptn
2. Ruud de Vries Phanos 6085 ptn
3. Tim Mout Pijnenburg 5612 ptn
Jongens A
1. Paul Groen GAC Hilversum 6613 ptn
2. Robin Coops Hellas 6265 ptn
3. Randy van Geenen Almere’81 5621 ptn
Jongens B
1. Thierry Kruithof KAV Holland 5738 ptn
2. Mark Jacobs GVAC 5334 ptn
3. Rens Krommendijk GAC Hilversum 5062 ptn
Vrouwen
1. Femke van Loendersloot Wijchen 4222 ptn
2. Alexandra Visser SISU 3796 ptn
3. Grace vd Berg Almere’81 3792 ptn
Meisjes A
1. Femke Oude Ophuis MPM 4050 ptn
2. Anne Baar GAC Hilversum 3756 ptn
3. Daphne Mierop Almere’81 3689 ptn
Meisjes B
1. Melanie Versteeg GAC Hilversum 3993 ptn
2. Richel Klarenbeek Triathlon 3940 ptn
3. Tyka Uyting Triathlon 3740 ptn
Uitslagen 2007, (download PDF)
Mannen
1. Ronald Meijer Altis 6743 ptn
2. Ruud de Vries Phanos 6081 ptn
3. Jasper Lohuis TION 5981 ptn
Jongens A
1. Paul Groen GAC Hilversum 5477 ptn
2. Jurry vd Woude NOP 5115 ptn
3. Michiel van Voorthuijsen GAC Hilversum 4831 ptn
Jongens B
1. Robin Coops Hellas 5550 ptn
2. Randy van Geenen AV Spirit 5216 ptn
3. Frank Rikhof MPM 5121 ptn
Vrouwen
1. Femke van Loendersloot Wijchen 4240 ptn
2. Amelie Blankenzee GAC Hilversum 3891 ptn
3. Marlou Klaver Nijmegen Atletiek 2756 ptn (2923/V35)
Meisjes A
1. Amanda Spiljard Attila 4550 ptn
2. Grace vd Berg Almere’81 3909 ptn
3. Femke Oude Ophuis MPM 3812 ptn
Meisjes B
1. Ellen van der Veer Hellas 4572 ptn
2. Marije Dangremond TION 4014 ptn
3. Daphne Mierop Almere’81 4003 ptn
Uitslagen 2006, (download PDF)
Mannen
1. Marc de Vries Zaanland 6436 ptn
2. Daan Meyer AV’34 6161 ptn
3. Marnix Engels Leiden Atletiek 6088 ptn
M35 Marcel Roosen PSV 6319 ptn NR (6041)
Jongens A
1. Stefan van Lieshout Lopersgroep Deurne 6387 ptn
2. Marius Kranendonk AAC 6110 ptn
3. Pim Jehee Gouda 6029 ptn
Jongens B
1. Patrick Cronie Passaat 5750 ptn
2. Robin Coops Hellas 5001 ptn
3. Chris van Lierop ’t Jasper Sport 4966 ptn
Vrouwen
1. Nadine de Goede Altis 4573 ptn
2. Laura Molenaar Gouda 4560 ptn
3. Mirjam Revet Gouda 3599 ptn
Meisjes A
1. Kirsten van Bokhorst GAC Hilversum 4264 ptn
2. Grace vd Berg Almere’81 3366 ptn
3. Monique Hennipman GAC Hilversum 3129 ptn
Meisjes B
1. Suzanne de Sevren Jacquet Isala’96 5146 ptn
2. Amanda Spiljard Attila 4595 ptn
3. Esther vd Lycke AV’23 4592 ptn
Uitslagen 2005, (download PDF)
Mannen
1. Alex van Zutphen Gouda 6046 ptn
2. Lars Janssen Phoenix 5934 ptn
3. Ruud de Vries Phanos 5923 ptn
Jongens A
1. Jasper van den Wittenboer De Keien 6380 ptn
2. Emiel Roobeek AV’34 5774 ptn
3. Jan Ormel Hellas 5373 ptn
Jongens B
1. Marius Kranendonk Typhoon 5727 ptn
2. Stefan van Lieshout Lopersgroep Deurne 5712 ptn
3. Patrick Cronie Passaat 5488 ptn
Vrouwen
1. Karin Guijt Athletics 4098 ptn
2. Marloes Scheek Phoenix 3642 ptn
3. Anja Mulder Athletics 3621 ptn
Meisjes A
1. Brenda Baar GAC Hilversum 4414 ptn
2. Mirte List GAC Hilversum 4349 ptn
3. Laura Molenaar Gouda 4237 ptn
Meisjes B
1. Suzanne de Sevren Jacquet Isala’96 4647 ptn
2. Tsjitske Rijntjes Ciko’66 4058 ptn
3. Sanne Kortland Passaat 3589 ptn